RN73H2BTTD1500D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1500D25
JLCPCB Part #
C2540389
Description
150Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS