WK73R2ATTD20R5F
MFR.Part #
WK73R2ATTD20R5F
JLCPCB Part #
C4131173
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS