RK73H1ETTP3093F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3093F
JLCPCB Part #
C2480281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS