RN73H1ETTP2700B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2700B25
JLCPCB Part #
C186123
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 50V 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS