WK73R2ATTD180J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2ATTD180J
JLCPCB Part #
C4246719
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS