RN73R1JTTD59R0C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD59R0C25
JLCPCB Part #
C4241143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS