WK73R2ATTD1430F
MFR.Part #
WK73R2ATTD1430F
JLCPCB Part #
C4218620
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS