WK73R2ATTD1211F
MFR.Part #
WK73R2ATTD1211F
JLCPCB Part #
C4264248
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS