SR732HTTE3R60F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732HTTE3R60F
JLCPCB Part #
C2600905
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 3.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS