WK73R1JTTD1912F
MFR.Part #
WK73R1JTTD1912F
JLCPCB Part #
C3948983
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS