RK73H2HTTE3002D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3002D
JLCPCB Part #
C5726211
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS