SG73P2BTTD93R1D
MFR.Part #
SG73P2BTTD93R1D
JLCPCB Part #
C4220029
Description
-55℃~+155℃ 333mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS