RN73H2ETTD3203D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3203D100
JLCPCB Part #
C4252836
Description
250mW 320kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS