WK73R1ETTP8202F
MFR.Part #
WK73R1ETTP8202F
JLCPCB Part #
C3972598
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS