RN731ETTP5492F50
MFR.Part #
RN731ETTP5492F50
JLCPCB Part #
C3982945
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS