RN73H2BTTD70R6C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD70R6C50
JLCPCB Part #
C4088638
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS