HV731JTTD333J
MFR.Part #
HV731JTTD333J
JLCPCB Part #
C4334016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS