SG73P2ATTD8203D
MFR.Part #
SG73P2ATTD8203D
JLCPCB Part #
C3977401
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS