WK73R1ETTP22R6F
MFR.Part #
WK73R1ETTP22R6F
JLCPCB Part #
C3979313
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS