WK73R1ETTP202J
MFR.Part #
WK73R1ETTP202J
JLCPCB Part #
C4056695
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS