RN73H1JTTD2940D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2940D100
JLCPCB Part #
C4247303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS