WK73R1ETTP1602F
MFR.Part #
WK73R1ETTP1602F
JLCPCB Part #
C3958534
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS