RN73R2BTTD5602D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5602D50
JLCPCB Part #
C2530510
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS