WK73R1ETTP11R5F
MFR.Part #
WK73R1ETTP11R5F
JLCPCB Part #
C4304471
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS