RN73R1JTTD2403D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2403D50
JLCPCB Part #
C4226783
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS