WK73R1ETTP105J
MFR.Part #
WK73R1ETTP105J
JLCPCB Part #
C4073464
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS