SG73S1JRTTD62R0F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD62R0F
JLCPCB Part #
C6483920
Description
-55℃~+155℃ 200mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS