WK73R1ETTP1050F
MFR.Part #
WK73R1ETTP1050F
JLCPCB Part #
C3919802
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS