SG73S2ARTTD8871D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD8871D
JLCPCB Part #
C6221978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS