WG732HTTE221K
MFR.Part #
WG732HTTE221K
JLCPCB Part #
C4052011
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 220Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS