SG73P2ATTD5493D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5493D
JLCPCB Part #
C4124996
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS