RN73R2ETTD2910A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2910A25
JLCPCB Part #
C2611915
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 291Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS