RN732ATTD6122D100
MFR.Part #
RN732ATTD6122D100
JLCPCB Part #
C4187786
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS