TLRH3APTTE12L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
TLRH3APTTE12L0F
JLCPCB Part #
C4027863
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 12mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS