RN73H2ATTD5231C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD5231C10
JLCPCB Part #
C2569220
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS