SR73W3ATTER560F
MFR.Part #
SR73W3ATTER560F
JLCPCB Part #
C186690
Description
1W 560mΩ Metal Film Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS