RN73H1JTTD7962F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7962F25
JLCPCB Part #
C4070444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS