RK73H1ERTTP8450F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP8450F
JLCPCB Part #
C2599062
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS