RK73H1HTTC4320F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4320F
JLCPCB Part #
C2575564
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS