SG73P2ATTD4222D
MFR.Part #
SG73P2ATTD4222D
JLCPCB Part #
C4107021
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS