SR73W3ATTER200F
MFR.Part #
SR73W3ATTER200F
JLCPCB Part #
C186679
Description
1W 200mΩ Metal Film Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS