SG73P2ETTD475J
MFR.Part #
SG73P2ETTD475J
JLCPCB Part #
C4014810
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS