RN73R2ETTD8200C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8200C25
JLCPCB Part #
C4078483
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS