SR73W3ATTER165F
MFR.Part #
SR73W3ATTER165F
JLCPCB Part #
C4250534
Description
-55℃~+150℃ 165mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS