RN731JTTD9091F50
MFR.Part #
RN731JTTD9091F50
JLCPCB Part #
C4246230
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS