RN731JTTD49R9F50
MFR.Part #
RN731JTTD49R9F50
JLCPCB Part #
C4016436
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS