RN73H2ETTD2800A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2800A10
JLCPCB Part #
C4080047
Description
250mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS