SR73W3ATTER143F
MFR.Part #
SR73W3ATTER143F
JLCPCB Part #
C2601868
Description
-55℃~+150℃ 143mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS