SG73S2E1RTTD15R0F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD15R0F
JLCPCB Part #
C6296430
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS