RN73H2ETTD91R0B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD91R0B25
JLCPCB Part #
C4050783
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS